Uprzejmie informujemy, że Parafia pw. Podwyższenia Św. Krzyża w Moszczenicy w dniu 15.09.2017r. zawarła z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi umowę na dofinansowanie w formie dotacji zadania pn.:" Racjonalizacja zużycia energii w Kościele pw. Podwyższenia Św. Krzyża w Moszczenicy poprzez montaż nowego źródła ciepła - pompy ciepła".

Wartość ogólna zadania przewidzianego w ww. umowie wynosi 332 095,55 zł, wysokość dofinansowania ze środków WFOŚiGW w Łodzi wynosi 157 195,00 zł.

W wyniku realizacji zadania zaplanowano wykonanie niezbędnych robót dla potrzeb modernizacji ogrzewania w budynku kościoła poprzez montaż pomp ciepła z pionowymi sondami gruntowymi i ogrzewania podłogowego.

www.zainwestujwekologie.pl